Ferzan Özpetek Yeni Film Hazırlığında!

Ferzan Özpetek Yeni Film Hazırlığında!

İtalyan ve Türk sinemasına katkılarıyla göz dolduran ünlü yönetmen Ferzan Özpetek, kariyerine uzun metrajlı bir film daha eklemek için hazırlıklara başladığını duyurdu

“Film hazırlığı var. 13 Mayıs’ta çekimlere başlıyorum. Bu, benim senaryosunu iki yıl önce yazdığım bir çalışma. Onu biraz düzenledik. Yeni bir filme başlıyor olmaktan çok mutluyum,” diyen Özpetek, “Bu film, gerilim türünde olacak. Benim yıllar önce düşündüğüm bir konuydu bu,” açıklaması yaptı. Ayrıca filmde birçok iyi oyuncuya yer verdiğini belirterek filmin başrollerini İtalyan aktris Giovanna Mezzogiorno ile yine İtayan olan genç yıldız Alessandro Borghi’nin paylaşacağını söyledi.

Senaryoyu ünlü Amerikalı yapım ve dağıtım şirketi Warner Bros ile paylaşan Özpetek, “Warner Bros, bu filmin senaryosunun bir örneğini okudu ve hemen ertesi gün bize ‘Biz, bu filmi yapmak istiyoruz’ diye dönüş yaptı. Dağıtımı Warner Bros ile yapıyoruz. Ocak’ta gösterime girecek. Noel filmlerinin hemen ardından çıkarmak istiyorlar,” sözleriyle filme dair heyecanını ve gösterim tarihini açıkladı.

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin