Bir Umut Mekanı: İthaki Akademi!

Bir Umut Mekanı İthaki Akademi

İthaki Akademi, kültür-sanata dair farklı alanlarda çeşitli atölyeler ve herkese açık etkinlikler düzenleyerek birbirinden farklı yaşta, deneyimde ve bakış açısında birçok insanı bir araya getiriyor.

Yirmi yıllık bir geçmişe sahip İthaki Yayınları tarafından kurulan İthaki Akademi’nin amacı yaşamı güzelleştirmek ve anlamlandırmak.

Akademi kapsamında edebiyat, sinema, felsefe, tiyatro, resim, tarih, iletişim, çeviri, editörlük, futbol konularında yaratıcı atölyelerle birlikte bu alanlarda söyleyişiler ve imza günleri de düzenleniyor.

İthaki Akademi’de önümüzdeki günler için merakla beklenen başlıca atölyeler arasında; Hakan Bıçakcı ile Kurmaca Atölyesi, Zeynep Kaçar ile Oyun Yazarlığı Atölyesi, Nil Sakman ile Kadın Yazını Okuma Semineri, Selahattin Özpalabıyıklar ile Derin Editörlük Atölyesi, ve Hüseyin Karabey ile Fikirden Senaryoya Atölyesi yer alıyor.

Akademide ayrıca çocuklar için de birçok atöyle bulunuyor. Masal ve oyun, animasyon, pandomim, felsefe, karikatür, okuma-yazma ve daha birçok alanda atölye çocuklar için özel olarak hazırlanıyor.

İthaki Akademi güzel olana inanç konusunda ortaklaşanları, kendisini yeniden yorumlamak, farklı olanla karşılaşmak isteyenleri İstanbul-Moda’daki umut mekanına bekliyor.

Akademiyle 0216 348 64 55 telefon numarası ile veya bilgi@ithakiakademi.com  adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için http://ithakiakademi.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin