İşte Yol Ayrımı Filminin Afişi ve Vizyon Tarihi!

İşte Yol Ayrımı Filminin Afişi ve Vizyon Tarihi!

Yavuz Turgul’un ne zamandır merakla beklenen yeni filmi “Yol Ayrımı”nın afişi yayınlandı ve vizyon tarihi kesinlik kazandı. Şener Şen’in de rol aldığı “Yol Ayrımı” uzun zamandır sinemaseverler tarafından bekleniyordu.

Şener Şen ve Yavuz Turgul’un yine ortak bir projede buluşması şaşırtmadı. İkili daha önce de Eşkıya, Gönül Yarası ve Av Mevsimi filmlerinde birlikte çalışmışlardı.

Cem Yılmaz da, “10 Kasım’da sinemalardayız… Şener Şen ve Yavuz Turgul’dan önemli bir film” diyerek filmin afişini paylaştı.

İşte Yol Ayrımı Filminin Afişi ve Vizyon TarihiYol Ayrımı’nda Şener Şen ile birlikte; Rutkay Aziz, Çiğdem Selışık Onat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Nihal Yalçın, Mert Fırat ve Defne Kayalar rol alıyor.

Film; duygusuz ve acımasız bir iş adamı olan Mazhar Kozanlı’nın, bir trafik kazası sonucu ölümden dönmesiyle kendi iç dünyasında yaşadığı hesaplaşmayı konu alıyor. Mazhar Kozanlı, annesi, eşini ve çocuklarını karşısına almak pahasına geçmişiyle yüzleşmeye karar veriyor ve burada karşısına bir yol ayrımı çıkıyor. Mazhar Kozanlı’nın hangi yolu seçeceği, ailesini tehlikeye atıp atmayacağı ise filmin sürprizi.

Yol Ayrımı” 10 Kasım’da vizyona girecek. TMC yapımı “Yol Ayrımı”nın yapımcılığını Erol Avcı, görüntü yönetmeliğini ise Uğur İçbak üstlenmişti. 100 kişilik bir ekip yardımıyla sekiz haftada çekimleri tamamlanan film merakla bekleniyor.

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin