“Kaybedenler Kulübü Yolda”!

Kaybedenler Kulübü Yolda

“Yolda durmak yolda olmak anlamına gelmez,
yolda durmak yolda durmak anlamına gelir”

Kaybedenler Kulübü Yolda’nın Çekimleri Ekim’de Başlıyor!

2011 yılının en ses getiren ‘çoksesli’ filmi Kaybedenler Kulübü ikinci filmle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre yayınlandığı dönemde ciddi bir gişe hasılatı elde eden ama her şeyden önce modern yaşam eleştirisi bağlamında, erkek egemen anlayış ve cinsiyetçiliğe karşı konumlandığı yerle dikkatleri üzerine çeken Kaybedenler Kulübü’nün ikinci sinema filminin çekimleri ekim ayı itibarıyla başlayacak.

Kaybedenler Kulübü YoldaUzun yıllar Kent Fm mikrofonlarından dinleyiciye seslenen Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk’un aynı adlı radyo programının uyarlaması olan ilk filmde Çaydamlı’yı Nejat İşler, Avunduk’u ise Yiğit Özşener canlandırmıştı, yönetmen koltuğuna ise Tolga Örnek oturmuştu.

TMC’nin yapımcılığını üstlendiği ikinci filmin yönetmen koltuğunda bu kez Mehmet Ada Öztekin olacak. ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ ismiyle çekilecek filmin başrollerinde ise yeniden Nejat İşler ve Yiğit Özşener var.

25 hafta boyunca gösterimde kalan ve adeta kendine bir kitle yaratan ilk filmden sonra karakterlerin hayatı hangi noktada ele alınacak merak konusu. Ayrıca doksanlı yılların biraz dramatik biraz melankolik fakat bir o kadar da renkli nostaljisi içindeki o gece sohbetlerine ihtiyacımız olduğunu da söylemeliyiz.

Şimdiden iyi seyirler!

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin