Seferihisar Yazı Kampı 1 Ekim’de Başlıyor!

Seferihisar Yazı Kampı 1 Ekimde Başlıyor

Edebiyat dünyasının Tomris-Edip-Turgut aşk üçgeni dışındaki en magazinsel, popüler konularından biri şüphesiz yazarların sırları olup olmadığıdır.

Ben de aynı şeyi düşünüyorum, aynı hislere sahibim ama böyle anlatamıyorum dersiniz ya bazen belki de işte tam bu noktada bizim sahip olamadığımız ama yazarların sahip olduğu birtakım gizli noktalar vardır ve buna sanat deniyordur, sanatın tüm tanımsızlığıyla birlikte.

Daha evvel senaryo ve kısa film atölyelerinin gerçekleştirildiği Seferihisar Teos Ormancı Tatil Köyü sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bundan sonra da adını sık sık sanat etkinlikleriyle duyurmak isteyen Teos Ormancı Tatil Köyü 1 Ekim’de başlayıp bir hafta sürecek bir yazı kampı düzenliyor.

Seferihisar Yazı Kampı 1 Ekimde BaşlıyorKamp kapsamında Yekta Kopan, İnci Aral, Enver Aysever, Müge İplikçi, Mario Levi, Işıl Özgentürk, Onur Behramoğlu, Gülşah Elikbank ve Onur Caymaz’ın atölyelerine katılıp onların yazma hikayelerini dinleme fırsatınız olacak.

Özellikle yeni yazar adaylarına ilham vermesi istenen kampın katılımcı sayısı 30 kişi ile sınırlı ve son başvuru tarihi ise 15 Eylül.

Yazarların -varsa eğer- sırlarını paylaşacağı, yazma serüvenlerini anlatacağı atölyelerin dışında mehtap turu, Soul Mate Coffee Work Shop ve tadım akşamı, şiir okuma gecesi gibi etkinlikler de sizleri bekliyor olacak.

Ayrıca her gün bir yazarın atölyesinden sonra Işıl Özgentürk yönetiminde kendi öykülerinizi kaleme alma şansını da yakalamış olacaksınız.

Hemen başvurmak isterseniz de:

Teos Ormancı Tatil Köyü
0530 3309130 / 0533 7299556

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin