Kartal’da ‘Edebiyat Sanat Çadırı’!

Kartalda Edebiyat Sanat Çadırı

Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Edebiyat-Sanat Çadırı’ etkinlikleri kapsamında şiirler, hikayeler, oyunlar sokağa taşmaya devam ediyor.

Son yıllarda şehrin en akla gelmeyecek noktalarında bile karşımıza çıkan, sanatın ve sanatçının soluğunu her daim hissetmemize yol açan etkinliklerden biri olan “Sanat Çadırı” 27 Ağustos’a kadar her gün sabah 11.00 ile akşam 20.00 arasında ziyaretçilere açık.

Şiir dinletileri, söyleşiler, sergiler, animasyon-tiyatro gösterileri ve tabii ki sanatçıları okurla buluşturan imza etkinlikleri sanat çadırının programı dahilinde.

Bu yıl ilk defa düzenlenen ve zamanla geleneksel bir şekilde kalıcı olması istenen etkinlik kapsamında Hilal Karahan, Metin Cengiz, İsmail Biçer, Emel Koşar, Volkan Hacıoğlu, Nalan Çelik, Sezai Sarıoğlu, Ali Rıza Gelirli, Ayşegül Kaya, Hüseyin Aslan, Handan Öztürk, Sadık Albayrak, Zeynel Kaya, Ö. Lütfü Demircan, Hasan Seçkin, Selenay Kübra Koçer, D. Nuray Erenler, İsmet Yalçın, Hüseyin Gül, Metin Kaya gibi sanatçılar sizleri bekliyor olacak.

Program için etkinliğin sosyal medya sayfasına göz atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/events/109633453062364/permalink/109689176390125/

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin