Zorlu PSM’de Harry Potter Ateşi: Partis Temporus!

Zorlu PSMde Harry Potter Ateşi Partis Temporus

-Sen bir büyücüsün Harry!

J. K. Rowling tarafından bundan 20 yıl önce kaleme alınan ve 2002 yılında beyaz perdeye uyarlanan efsanevi serinin ilk kitabı Harry Potter ve Felsefe Taşı canlı orkestra eşliğinde Zorlu PSM’de.

Movies in Concert serisi kapsamında Zorlu PSM sahnesi muhteşem bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Hogwarts’ın büyülü dünyasının kapılarını bize açan ve Harry Potter serisinin ilk filmi olan Felsefe Taşı’nın John Williams imzalı müzikleri 3-4 Kasım tarihlerinde Orkestra İstanbul tarafından sahnelenecek.

Geçtiğimiz sene, filmin gösterim ve müzikal performansının aynı anda gerçekleşeceği Harry Potter Concert adı verilecek bir dünya turunun yapılacağı, CineConcerts ve Warner Bros Consumer Products tarafından duyurulmuştu. 2018 yılı boyunca dünya üzerinde 35’ten fazla ülkede yapılacak onlarca gösteriyle izleyiciyle buluşturulması planlanan turne kapsamındaki performanslardan biri de kasım ayında ülkemizde gerçekleştirilecek.

Zorlu PSMde Harry Potter Ateşi Partis TemporusEtkinlik ile ilgili olarak CineConcerts’in Kurucu Ortağı ve Yapımcısı Brady Beaubien da   “Harry Potter, tüm dünyada heyecanın eş anlamı olarak kabul görüyor. Biz de tüm filmi, unutulmaz müzikleriyle canlandırarak seyircileri bu sihirli dünyaya döndürmeyi umuyoruz,’’ ifadeleriyle serinin dünya çapında yarattığı etkinin altını çizen açıklamalarla bulundu.

Turne kapmasındaki performanslara şahitlik etmek isteyen ilgililer Zorlu PSM’nin internet sitesinden ayrıntılı bilgi edinebilirler.

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin