Broadway’den İstanbul’a Müzikaller!

Broadwayden İstanbula Müzikaller

Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda Bir Müzikal Şöleni: Broadway’den İstanbul’a Müzikaller!

Türk tiyatrosunun yaşayan en önemli isimlerinden ve emekçilerinden biri olan Haldun Dormen tarafından yıllar önce kurgulanıp Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda sahnelenen müzikallerden seçmeler “Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” adı altında tam 11 yıl sonra yeniden seyircisi ile buluşacak.

“Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” daha önce 2006 yılında Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda sahnelenmiş ve o yılın en çok ilgi çeken gösterilerinden olmuştu. 11 yıl geçmiş olmasına rağmen yeni bir repertuvarı, güçlü sanatçı ve oyuncularıyla 10 Ekim’de Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda tekrar sanatseverlerle buluşacak.

Broadwayden İstanbula MüzikallerPerran Kutman ve Selçuk Yöntem’in onur konuğu olarak katılacağı projede; Ayça Varlıer, Emre Altuğ, Edis, Gökçe Bahadır, Irmak Ünal, Mert Turak, Pamela, Şami Levi, Şehnaz Sam ve Yeliz Şar yer alacak.

Cabaret, Mama Mia, Dream Girls, Notra Dame de Paris, Chicago, Damdaki Kemancı, Grease, Hair gibi ünlü Broadway müzikallerinden parçaların yanı sıra Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası gibi Türk müzikallerinden parçalara da yer verilecek olan gösteride seyircilerine tatlı bir nostalji yaşatacak.

Birçok sürprizin yer alacağı gösterinin müzik direktörlüğünü klasik müzikte besteleriyle adından söz ettiren Tevfik Akbaşlı üstelenirken, gösterinin koreografisini de alanında usta isimlerden Danset Sahne Sanatları’nın sahibi olan Nur Sonbahar üstleniyor.

10 Ekim’de sahnede seyircilerle buluşmayı bekleyen proje ekibinin heyecanına ortak olmak ve bu müzikal şölenin tadını çıkarmak isterseniz biletlerinizi biletix’den temin edebilirsiniz.

İyi Seyirler!

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin