Jim Carrey Ekranlara Geri Dönüyor!

Jim Carrey

Truman Show, Hayvan Dedektifi, Sil Baştan gibi unutulmaz filmlerde başrol oyunculuğuyla adından bir hayli söz ettiren ünlü Kanadalı komedyen ve oyuncu Jim Carrey uzun zaman sonra ekranlara geri dönüyor

Jim Carrey
Jim Carrey

Ekranlara geri dönüşünü “Kidding” isimli diziyle yapan Jim Carrey bu yeni proje için Showtime ile anlaştı. Deneyimli oyuncu ve komedyen, televizyondaki başrol oyunculuğunu 90’larda yer aldığı “In Living Color” isimli proje ile sonlandırmış ve başrol olarak uzun zamandır görünmemişti.

Jim Carrey, yaklaşık yirmi yıl sonra ekranlara Jeff isimli bir karakteri canlandırarak dönmeye hazırlanıyor.

Peki Jeff nasıl biri ve dizide bizi neler bekliyor?

Jeff, diğer ismiyle Mr. Pickles milyonlarca dolarlık bir imparatorluğu yönetirken sempatikliğiyle televizyonda çocukların ikon olarak düşünebildiği ve sevebildiği bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Ancak güzel yaşamında bazı sorunlar ortaya çıkınca bu krizin ardından peş peşe başka krizler de Jeff’in peşini bırakmıyor.

Dizinin yönetmenliğini Jim Carrey ile daha önce Sil Baştan filminde beraber çalışan Michel Gondry üstleniyor. Dizide Jim Carrey’e eşlik eden isimler arasında Jason Bateman, Raffi Adlan, Jim Garavente ve Michael Aguilar yer alıyor.

Ekranlara geri dönen Jim Carrey’in sevenleri olarak tekrar buluşmak için gün sayıyor ve merakla diziyi bekliyoruz. İyi seyirler şimdiden!

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin