“PlaKadıköy-Kadıköy Plak Günleri” Başlıyor!

PlaKadıköy Kadıköy Plak Günleri Başlıyor

Bu yıl Kadıköy Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen “PlaKadıköy-Kadıköy Plak Günleri” 9-10 Eylül 2017 tarihlerinde müzikseverlerle buluşacak. Sayısız plak dükkanıyla yıllardır plakseverlerin uğrak noktası olan Kadıköy, bu etkinlikle renkli ve müzik dolu iki güne ev sahipliği yapacak.

PlaKadıköy Kadıköy Plak Günleri BaşlıyorPlakseverleri, koleksiyoncuları ve müzisyenleri buluşturacak bu etkinlikte; plak satış ve takas standları, söyleyişiler, plak okuma etkinlikleri, DJ seçkileri ve konserler yer alacak.

Mete Avunduk, Hakan Tamar ve Ertan Kurt DJ performansları ile dinleyicilerle buluşacak. Etkinlikte söyleyişiler kapsamında müzik tarihçisi Murat Meriç, müzisyen Mustafa Özkent ve Zafer Dilek; Mehmet Tez, Evrim Hikmet Öğüt ve Yeliz yer alacak.

Her iki günü de konserle tamamlayan etkinlikte ilk gün Gaye Su Akyol, ikinci gün de Bülent Ortaçgil sahnede olacak.

Etkinliğe, Outro music, Vintage Records, Rainbow 45, Atlantis, Opus 3, Zoltan, Hammer, Plakhane, Alice Records, Dip Sahaf, Can Plak, RPM, Plakçı Hamit, Tatane Records, Deform, Plak ve Ben, Ada Müzik, Exit, Kurgu Sahaf, Alternatif Müzik, Mr. Frog I Devi Kazado, Zihni Müzik Merkezi, Analog Kültür gibi başta Kadıköy olmak üzere İstanbul’un birçok noktasından saygın plakçılar katılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik, geçen yıl da olduğu gibi bu yıl da Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşecek.

Plak Günleri Programı:
09 Eylül 2017 Cumartesi
13:00 Açılış
14:00 DJ Set
16:00 Muhabbet / Murat Meriç: Plaklarla Memleket Tarihi
18:00 DJ Set Mete Avunduk
20:00 Konser: Gaye Su Akyol

10 Eylül 2017 Pazar
13:00 Açılış
14:00 DJ Set / Hakan Tamar-Ertan Kurt
16:00 Muhabbet / Mustafa Özkent,Zafer Dilek”Usta İşi Plaklar”
18:00 Muhabbet / Nerdeydin Analog Mehmet Tez, Evrim HikmetÖğüt, Yeliz
20:00 Konser: Bülent Ortaçgil

Ayrıntılı bilgi için http://plakadikoy.kadikoy.bel.tr/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin