Roman Kahramanları’nda yer almak ister misiniz?

Roman Kahramanlarında yer almak ister misiniz

Dergimizin internet sayfasının yazı / makale ve haber bölümünde edebiyat kültür-sanat gündemini yurtiçi-yurtdışı çeşitli konu ve başlıklarla hazırlayabilecek gazetecilik ve fakültelerin edebiyat bölümlerinde okuyan genç arkadaşlar, bizimle gönüllü çalışmak ister misiniz?

Yine web sitemize edebiyat kültür-sanat, müzik, sinema, tiyatro, fotoğraf, resim, doğa, gezi, arkeoloji, çevre konularında inceleme, deneme ve araştırmalarınızı, öykülerinizi bekliyoruz sevgili yazar ve okurlar.

Ben fotoğraf severim, anlık paylaşımlar, interaktif durumlar beni daha çok cezbeder, hem küçükten başlayayım derseniz yine sitemizde uygulamayı düşündüğümüz 6 Kelime 1 Öykü bölümüne, kendi çekeceğiniz bir fotoğrafla ve kısa yazının ustası Hemingway’den aldığımız esinle başlatacağımız altı kelimelik öykü yazabilirsiniz.

Dünyada Fransa ve Rusya’da bir örneği bulunan (basılı kitap olarak) roman, romancı ve kahramanları sözlüğünü, Türkiye’de ilk defa Roman Kahramanları Sözlüğü olarak yayına hazırlıyoruz. Çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Sevdiğiniz, okuduğunuz roman kahramanını veya yazarıyla birlikte romanları başlıklar altında toplayacağımız bu interaktif sözlüğe katkı sunabilir, bizimle ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

Kısacası sevgili yazar ve okur; edebiyatın, yazının, yazmanın, okumanın, paylaşmanın gücüne inanarak, daha pek çok yeni sürpriz, konu ve başlıklarla aramızda yer almaya davet ediyoruz sizi.

www.romankahramanlari.com

İletişim: editor@romankahramanlari.com

Ömer Asan
RK Yayın Yönetmeni

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin