“Yasemin Sungur ile Yaz(ı) Kampı”!

Yasemin Sungur ile Yazı Kampı

‘Edebiyatın gücünü, keyfini hep yanımızda hissedecek,
hayatımızın adımlarını konuşurken okumanın,
okuduklarımız hakkında konuşmanın ve yazmanın sihrini de hissedeceğiz’

Yazar, eğitmen, danışman ve kendi deyimiyle bir hayat öğrencisi Yasemin Sungur uzun yıllardır hayatının ve yaptığı her işin merkezine koyduğu edebiyat aşkına sizi birlikte olmaya, sohbete ve yazmaya davet ediyor.

‘’Buluşalım, söyleşelim, paylaşalım. Lâkin söz uçuyor bilirsiniz; yazı kalıyor bâki. O halde dedik bu sefer sohbetin yanına yazı ekleyelim.’’

18-24 Eylül tarihlerinde Latife Tekin’in ev sahipliğini yapacağı Bodrum Gümüşlük Akademi’de 7 gün 6 gece boyunca ve toplamda 36 saat sürecek kampın konusu ise hayat.

Yasemin Sungur ile Yazı KampıEn ‘bizden’ olan şeyleri düşünmek, üzerine konuşmak, dinlemek ve nihayetinde yazmak isteği. Kafanızın içinde başkalarından habersiz devam ettirdiğiniz hikayelerinizi, sizden gidenleri ya da teğet geçenleri, dokunamadığınız bu yüzden korktuğunuz, sizin dışınızdaki hayat senaryolarını, cevabını çok iyi bildiğiniz fakat sormaya devam ettiğiniz tüm sorularınızı edebiyatın yarenliğinde konuşmak ister misiniz?

Yazmak iyileştirir mi? Cevabınız evet ise, 11 Eylül’e kadar kendi nedenlerinizi anlattığınız bir e-mail ile ben@yaseminsungur.com adresine başvurmanız yeterli.

Yazmanın inceliklerini keşfetmek, kendinize yeni ilhamlar bulmak, size dair kalıcı olmasını istediğiniz her şeyi kağıda dökmek! İşte tam da Yasemin Sungur’un yapmanızı istediği şey.

Yasemin Sungur ile Yazı KampıLatife Tekin, Mine Söğüt ve Hakan Akdoğan’ın konuk konuşmacı yazar olarak katılacağı kampta Latife Tekin’in Sevgili Arsız Ölüm, Mine Söğüt’ün Deli Kadın Hikayeleri, Yeşim Türköz’ün Büyü Dükkanı, Sabahattin Ali’nin Kürt Mantolu Madonna, Hakan Akdoğan’ın Nü Peride romanları ve Emily Dickinson’ın İş Bankası’ndan çıkan Seçme Şiirleri eşliğinde yapılacak edebiyat sohbetleri ile muhteşem bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Ayrıca her akşam, Yasemin Sungur’un şu an sürpriz kalmasını istediği bir film eşliğinde ay ışığı sohbetlerine katılabilirsiniz.

Yasemin Sungur ile Yazı KampıEylül ayının serin ve güzel günlerinde Bodrum’un tadını edebiyatla çıkarmak isteyen herkesi bekleyen kampı Yasemin Sungur’dan dinlemek isterseniz eğer http://www.yaseminsungur.com/2017/08/14/gumusluk-akademide-yazi-kampi/ adresi size yardımcı olacaktır.

Biz de Yasemin Sungur’un dilinden seslenelim size;

Sevgiyle gelin, hissedin…

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin