Mamut Art Project Başvuruları Devam Ediyor!

Mamut Art Project Başvuruları Devam Ediyor

İlk defa 2013 yılında Antrepo No:3’te düzenlenen ve 2014 yılından bu yana Küçükçiftlik Park’ta düzenlenmeye devam eden Mamut Art Project bu yıl 6. etkinliği için başvuruları 13 Ekim’de almaya başladı.

İlk düzenlendiği andan beri çağdaş sanatın farklı kollarından birçok sanatçı ile sanatseverleri bir araya getiren Mamut Art Project, sanatçılara kendi iradeleri ile yürütebilecekleri disiplinler arası bir paylaşımın yanında eserlerini sergileme imkânı sunuyor.

Mamut Art Project Başvuruları Devam Ediyor6. yılında yeni yetenekleri sanatseverlerle dolu dolu bir etkinlik programıyla bir araya getirmeyi amaçlayan Mamut Art Project için başvurular 6 Aralık’a kadar devam edecek.

Seçilen sanatçılar 26-29 Nisan tarihleri arasında eserlerini Küçükçiftlik Park’ta sergileyecekler ve sanatseverlerin ilgisinin yanında Türkiye’nin önde gelen koleksiyonerleri, galericileri ve küratörleriyle bir arada olma fırsatı elde edecekler.

Akkök Holding sponsorluğunda umut vadeden yeni yetenekleri bir araya getiren projenin bu yılki jürisinde sanatçı Ayşe Erkmen, koleksiyoner Ayşe Umut, eleştirmen ve yazar Evrim Altuğ, küratör Selen Ansen ve Galeri Nev’in kurucusu Haldun Dostoğlu yer alacak.

Geçen yıl büyük beğeni toplayan Mamut Performans programı yenilikler eşliğinde Simge Burhanoğlu ve Seyhan Musaoğlu küratörlüğünde bu yıl da devam edecek.

Projeye başvuru yapmak ve hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz www.mamutartproject.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin