Red Bull Music Academy Başvuruları Devam Ediyor!

Red Bull Music Academy Başvuruları Devam Ediyor

Bundan yirmi yıl önce Berlin’de bir depoda doğan akademi 20. yılını yine Berlin’de kutlamaya hazırlanıyor! 

Bu muhteşem akademinin bir parçası olmak ister misiniz?

Red Bull Music Acedemy Başvuruları Devam Ediyor1998’den bu yana her sene farklı bir şehirde bir ay boyunca deneyimli isimleri, birçok müzik meraklısı ve yeni müzisyenle bir araya getiren müzik dünyasının en prestijli ve kaliteli çalışmalarından RBMA kapsamında her sene müzik ve felsefesi üzerine çeşitli atölyeler, söyleşiler ve konserler düzenleniyor. Brian Eno’dan Debbie Harry’ye, Richie Hawtin’den Giorgio Moroder’a efsanevi pek çok ismin başını çektiği müzik sohbetleri ise akademinin vazgeçilmezlerinden.

Dünyaca ünlü sanatçılar Chilly Gonzales, Björk, Deradoorian, Floating Points, Brian Eno, MF Doom, Masters at Work, Madlib, D’Angelo, Four Tet bu akademiden yolu geçen isimlerden bazıları. Ayrıca Kaan Düzarat, Ahu, Ah! Kosmos, İskeletor, Seretan, İpek Görgün ve Tufan Demir RBMA’nin konuğu olmuş ülkemiz sanatçılarından.

Bugüne kadar São Paulo, Cape Town, Londra, Dublin, Roma, Seattle, Melbourne, Toronto, Barselona, Madrid, New York, Tokyo ve Paris gibi şehirlere konuk olan festivale başvurular 15 Haziran’da başladı 4 Eylül’e kadar da devam edecek.

Üretmeyi seven, müzikle yaşayan, yeni deneyimlere açık olan herkesi akademiye davet eden bu organizasyon kapsamında dünyaca ünlü müzik ustalarıyla tanışma, onlarla performans deneyleri yapma, müzik serüvenlerini dinleme ve ikonik işlere atılan imzalara tanık olma fırsatınız olabilir. Akademiye göre elektronika prodüktörü, enstrümantalist, şarkıcı ya da DJ olabilirsiniz. Ya da hip hop, caz, indie, funk geleneğinden gelebilirsiniz. Onlar için önemli olan müzik türünden ziyade yaratıcılık, orijinallik ve yetenek.

https://www.redbull.com/tr-tr/red-bull-music-academy-berlin-2018-basvur adresinden yapacağınız başvurunuzun yanına ekleyeceğiniz 30 dakikalık bir demonun da çok keyifli olacağını düşünüyoruz. Başvuru sonuçları ise 2018’in ilk günlerinde açıklanacak.

Ayrıntılı bilgi almak için ziyaret edebileceğiniz adresler ise şurada;
http://berlin.redbullmusicacademy.com/
https://www.redbull.com/tr-tr/red-bull-music-academy-nedir
https://www.redbull.com/tr-tr/red-bull-music-academy-berlin-2018-basvur

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin