Türkiye’nin İlk Dövme Partisi İstanbul’da!

Türkiyenin İlk Dövme Partisi İstanbulda

Türkiye’nin ilk dövme partisi “Sound Of Ink” 24 Eylül Pazar günü IF Performance Hall Beşiktaş’ta gerçekleşecek.

Tatoom Gallery tarafından düzenlenen Monster Energy, Power Turk, Legend of Nature’ın destekleriyle gerçekleşen etkinlikte dövme sanatına dair her şey bir arada olacak. Tatoom Gallery’nin sanatçılarının canlı performanslarının yer alacağı Sound of Ink’e Aksak ve Style-Ist’in DJ perforformansları renk katacak. Etkinlik kapsamında ayrıca çekilişle şanslı katılımcılara sahnede ücretsiz dövme de yapılacak.

Etkinlik için kapı açılış saati 16.00. Dövme için çekilişler 16.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Çekiliş saatinin bitmesiyle beraber 18.00’de DJ ve dövme performansları başlayacak.

Etkinlikte Ceren Karakuş, Yeliz Özcan, Uğur Hasekin, Atakan Üstol, Jefree Naderali, Anılcan Engülen, Ali Dündar, Serkan Demirboğa, Yazıyazanadam, Tahsin Günar, Hakan Adik, Reşat Gül, Özge Demir ve Görkem Tüysüz gibi Türkiye’nin yetenekli ve yaratıcı dövme sanatçıları yer alacak.

Katılım ücretinin 44 TL olduğu etkinliğin biletlerine biletix satış noktalarından veya http://www.biletix.com/etkinlik/UNQBM/ISTANBUL/tr linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin