Festival Ruhunu Özleyenler İçin: Babylon Soundgarden!

Festival Ruhunu Özleyenler İçin Babylon Soundgarden

Müzikseverler son zamanlarda en çok festivallerin ve festival ruhunun özlemini çekiyor. Babylon Soundgarden sizi bu özleminizi giderecek müzik, teknoloji ve yaratıcılığın bir arada olduğu etkinliğe davet ediyor.

9 Eylül 2017 Cumartesi Kilyos’ta düzenlecek etkinlik bu yıl ilk kez kamplı gerçekleşecek. Kampçılar 8 Eylül’de saat 14.00’ten sonra kamp alanına giriş yapabilecekler. Kampın ilk gününde Kabus Kerim ve DJ performansları yer alacak.

Festival Ruhunu Özleyenler İçin Babylon Soundgarden Festival kapsamında yer alacak grup ve solistler: Gorgon City, The Drums, Izzy Bizu, Sevdaliza, Kadebostany, Kalben, Whilk & Misky, Wax Tailor, Adamlar, Kabus Kerim, Hey! Douglas, Derrick May, Juju & Jordash, Sonido Tropico.

Etkinlikte ayrıca katılımcıların 9 Eylül’de 15.00-17.00 arasında meşrubat ve su hariç tüm içeceklerde %25 indirim kazandıkları bir “Happy Hour” mevcut.

Festival boyunca katılımcılar #BSG2017 hashtagi ile sosyal medya üzerinden paylaşım yapabilecek ve festival ruhunu tüm dünyaya ulaştırabilecekler.

Katılımcılar biletlerini https://www.mobilet.com/event/babylon-soundgarden-2017-66 adresi üzerinden veya festival girişinde satın alabilirler. Ancak yoğun talep ve festival günü alınacak biletlerin daha yüksek fiyatlı olması nedeniyle bilet alımının internet üzerinden olabildiğince erken halledilmesi tavsiye ediliyor.

Festivale dair daha detaylı bilgi için http://babylonsoundgarden.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin